Керівництво Федерації

НАВІЧНО В НАШІЙ ПАМ’ЯТІ

8 листопада 2020 року на 74 році життя пішла у мир вічної пам’яті людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, ВАКУЛЕНКО Василь Федорович, генерал-майор у відставці, ветеран Управління державної охорони України, президент Асоціації ветеранів державної охорони України, голова Ради ВСГО «Федерація охоронців України», перший віце-президент міжнародної асоціації тілоохоронців «IBF», «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Народився Василь Федорович 1 березня 1947 року в селі Новоселиця Чигиринського району на Черкащині. Навчався в Україні, Росії, США, Великій Британії. Виконував спеціальні завдання Української держави в 34 країнах світу. Був керівником Служби безпеки першого Президента України. Вніс вагомий особистий внесок у створення та розвиток Управління державної охорони України, ветеранської організації, патріотичного виховання та багато іншого.

Василь Федорович був одним із засновників професійно-прикладного виду спорту «багатоборство тілоохоронців» в Україні, а також міжнародних змагань. Особисто вніс вклад з підготовки цілої низки майстрів спорту України та міжнародного класу, суддів національної і міжнародної категорій з цього виду спорту.

Його службова та громадська діяльність відзначена багатьма державними та відомчими нагородами.

Він жив, радів світу, людям, що оточували його. Передчасна смерть нашого товариша, вірного друга та колеги – це тяжка втрата для усіх нас.

У скорботі розділяємо невимовний сум і тугу його близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Василя Федоровича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч з ним, кого він навчав.

Вічна і світла йому пам'ять.

Буднік Сергій Іванович

Іванчук Олександр Миколайович - віце-президент;

Вакуленко Василь Федорович - Голова Ради Федерації;

Кучерявий Леонід Миколайович - Перший віце-президент Федерації;

Шерекін Петро Павлович - Віце-президент Федерації;

Шелюг Андрій Валерійович - Віце-президент Федерації;

Тимчук Петро Никифорович - Віце-президент Федерації.