Генеральний партнер та спонсор

Компанія "Торговий дім - НІКО"

Офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, Білорусі і Молдові, є частиною Групи компаній НІКО, провідної національної корпорації, створеної у 1992 р. До складу групи входять близько 30 підприємств з різними сферами діяльності.

Компанії автомобільного напрямку групи представлені в імпорті і дистрибуції (Mitsubishi Motors), роздрібних продажах (Audi, Infiniti, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Porsche, Citroen), а також послугами з сервісного обслуговування автомобілів.

До групи входять підприємства, що надають багато інших послуг: операції фінансового сектора (страхування, лізинг, фінансування і кредитування, інвестиції та управління активами), будівництво; транспортно - логістичні і митно - брокерські послуги.

Безумовно, "Торговий дім  - НІКО" є флагманським підприємством групи, а його результати говорять самі за себе: відкрито 54 дилерських центри у всіх областях нашої країни, реалізовано понад 80 000 автомобілів Mitsubishi, що п'ятий рік поспіль є найпопулярнішою іномаркою в Україні. Крім того, за результатами 2008 р. компанія "Торговий дім - НІКО" вийшла на перше місце серед імпортерів Mitsubishi Motors в Європі.

Серед головних чинників успіху - послідовна реалізація стратегії регіонального розвитку та лояльність до шанувальників легендарного японського бренду, чисельність яких зростає з кожним роком. Роботу компанії високо оцінюють як шанувальники автомобілів Mitsubishi, так і незалежні експерти. Mitsubishi неодноразово визнавався "Автомобільним брендом року" на всенародному конкурсі торгових марок "Бренд року України", а бренд "НІКО" був визнаний найдорожчим автомобільним брендом України згідно з рейтингом журналу "ГVардія" (ВД "Галицькі контракти"). Докладніше про Групу компаній "НІКО" - www.niko.ua

Високі показники нашої діяльності - результат реалізації довгострокової стратегії розвитку, одним із компонентів якої є корпоративна соціальна відповідальність, яка проявляється не тільки в наших масштабних благодійних проектах, а і у вирішенні важливих соціальних питань та проблем нашого суспільства.

"Торговий дім – НІКО" виступає партнером різних програм національного масштабу, серед яких провідне місце займає всебічна підтримка українського футболу, а саме: програма довгострокової співпраці з Федерацією Футболу України, однією з головних цілей якої стане проведення Чемпіонату Європи в 2012 році.

Не залишається без уваги компанії і розвиток автомобільного спорту - щорічне спонсорство турніру "Ялта Ралі" і підтримка ралійної команди "Prime Rally Team". Серед освітніх проектів компанії неможливо не відзначити спільний Всеукраїнський освітній проект компанії "Торговий дім - НІКО", Головного управління освіти і науки та ДАІ "Вічливість на дорозі", основною метою якого є вивчення дітьми правил дорожнього руху. Серед пріоритетів компанії і підтримка культурного життя країни: спонсорство Національного академічного драматичного театру імені І. Франка та Київського академічного театру ляльок, підтримка Всеукраїнського проекту "У пошуках перлин", установа власного турніру з конкуру "NIKO Cup" та інші.

Але без сумніву, одним з головних досягнень нашої компанії є партнерство з Управлінням Державної Охорони України та Міжнародною Федерацією в організації та проведенні чемпіонату світу серед охоронців.


НАШ ЗБРОЙОВИЙ СПОНСОР

КП НВО "Форт" МВС України

Для розробки і впровадження у виробництво засобів особистого захисту для співробітників органів внутрішніх справ у 1994 році було організовано державне спеціалізоване мале науково-виробниче підприємство, а з 1994 року було утворене науково-виробниче об'єднання "Форт" МВС України.

На підприємстві працює більше 600 досвідчених фахівців, виробництво обладнане високоточними обробними центрами, сучасною комп'ютерною технікою, впроваджуються найсучасніші технології. Вироби об'єднання "Форт" є відзнакою Президента України "Іменна вогнепальна зброя".